Blog o designie, blog o sztuce, inspiracje, grafika, kultura wizualna

strona poświęcona designowi, sztuce i zacnym asumptom kultury wizualnej


2
Skomentuj

Bohaterowie komiksów - Deadpool. 

Deadpool to postać z universum Marvela, to raczej anty-bohater mający zdolności regeneracyjne i świetnie posługujący się bronią białą a także materiałami wybuchowymi. Jego specjalną zdolnością jest umiejętność regeneracji, którą otrzymał dzięki programowi „Weapon X”. 

Tak naprawdę nazywa się Wade Wilson, który po śmierci żony został najemnikiem a następnie po zdiagnozowaniu raka, postanowił poddać się programowi regeneracyjnemu. Cała operacja nie do końca się udała gdyż komórki rakowe spowodowały zniekształcenie jego twarzy.  


Autorem wpisu jest Wojciech Kłaczek, właściciel internetowego sklepu z komiksami Comicshop.com.pl

Wpis jest trzynastą częścią cyklu Bohaterowie komiksów, które publikowane są w każdy wtorek. Zapraszamy do śledzenia.1
Skomentuj

Wideo sponsorowane: Boiler Room & Ballantine’s prezentują: Stay True Chile.

Ballantine’s, słynna marka produkująca szkocką whisky, oraz Boiler Room, firma zajmująca się streemingowaniem na żywo muzyki w Internecie, wypuściła właśnie drugi z serii film dokumentalny “Stay True Chile” będący częścią projektu pod tytułem “Stay True Journeys”.

Twórcy wzięli sobie za cel prześwietlenie najbardziej znanych artystów muzyki dance. “Stay True Chile” będące kontynuacją “Stay True Mexico” kręcone było w okolicach Santiago. Dokument przedstawia takich chilijskich DJ-ów i artystów jak Uwe Schmidt (znany również pod pseudonimem Señor Coconut), Francesca Lombardo z Crosstown Rebels czy Sanfuentes.

Ten krótki, bo tylko 7.minutowy film, nie mówi tylko o nowych artystach sceny chilijskiej, ale sięga do korzeni tamtejszej muzyki i przedstawia jej rozwój aż do dnia dzisiejszego. Pojawiają się tacy artyści jak MKRNI czy Dandy Jack będący jednymi z najbardziej rozpoznawalnych w świecie chilijskich muzyków.

Szczegółowe informacje na temat cyklu dokumentów można śledzić na stronie boilerroom.tv. Zachęcamy również do polubienia strony na Facebooku i subskrypcji kanału YouTube.

Artykuł sponsorowany przez Ballantine’s.Skomentuj

Wizytówka jak deska do krojenia
Źródło: cardobserver.com
Etykiety: wizytówki design

3
Skomentuj

Co twoja ulubiona wersja Batmana mówi o tobie?
Etykiety: batman

2
Skomentuj


Źródło: sophiekahn.net

3
Skomentuj


Źródło: hiconsumption.com

3
Skomentuj

1 2 3 4 5 6 7 Następna